Vaterpolo Klub Taš

Vaterpolo Klub Taš

РА С П О Р Е Д
ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦА ДРУГЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ 2012/13.

Група „СЕВЕР” - Табела

1. ВАЛИС 12 10 1 1 197 : 90 31 

2. ТАШ 12 8 1 3 153 : 96 25 

3. СТАРИ ГРАД 12 7 1 4 127 : 91 22 

4. ДОРЋОЛ 12 7 0 5 133 : 118 21 

5. СЕНТА 12 6 0 6 110 : 142 18 

6. ВАЛИС 93 12 2 1 9 83 : 148 7 

7. ПОЛЕТ 12 0 0 12 77 : 195 0   

 


ПРВО КОЛО, 06.07.2013.
Валис 93 – Дорћол
Стари град – Валис
Таш – Полет
СЛОБОДАН: Сента

ДРУГО КОЛО, 07.07.2013.
Сента – Стари град
Дорћол – Таш
Валис – Валис 93
СЛОБОДАН: Полет

ТРЕЋЕ КОЛО, 13.07.2013.
Полет – Дорћол
Таш – Валис
Валис 93 – Сента
СЛОБОДАН: Стари град

ЧЕТВРТО КОЛО, 14.07.2013.
Валис – Полет
Сента – Таш
Стари град – Валис 93
СЛОБОДАН: Дорћол

ПЕТО КОЛО, 17.07.2013.
Таш – Стари град
Полет – Сента
Дорћол – Валис
СЛОБОДАН: Валис 93

ШЕСТО КОЛО, 20.07.2013.
Валис 93 – Таш
Сента – Дорћол
Стари град – Полет
СЛОБОДАН: Валис

СЕДМО КОЛО, 21.07.2013.
Валис – Сента
Дорћол – Стари град
Полет – Валис 93
СЛОБОДАН: Таш

ОСМО КОЛО, 27.07.2013.
Дорћол – Валис 93
Валис – Стари град
Полет – Таш
СЛОБОДАН: Сента

ДЕВЕТО КОЛО, 28.07.2013.
Стари град – Сента
Таш – Дорћол
Валис 93 – Валис
СЛОБОДАН: Полет

ДЕСЕТО КОЛО, 03.08.2013.
Дорћол – Полет
Валис – Таш
Сента – Валис 93
СЛОБОДАН: Стари град

ЈЕДАНАЕСТО КОЛО, 04.08.2013.
Полет – Валис
Таш – Сента
Валис 93 – Стари град
СЛОБОДАН: Дорћол

ДВАНАЕСТО КОЛО, 07.08.2013.
Стари град – Таш
Сента – Полет
Валис – Дорћол
СЛОБОДАН: Валис 93

ТРИНАЕСТО КОЛО, 10.08.2013.
Таш – Валис 93
Дорћол – Сента
Полет – Стари град
СЛОБОДАН: Валис

ЧЕТРНАЕСТО КОЛО, 11.08.2013.
Сента – Валис
Стари град – Дорћол
Валис 93 – Полет
СЛОБОДАН: Таш

Група „ЈУГ” - Табела

1. КРАЉЕВО 12 11 1 0 232 : 81 34 
2. ЈЕЗЕРО 12 10 1 1 174 : 98 31 
3. ПАРАЋИН 12 7 0 5 148 : 111 21 
4. РАСИНА 12 5 1 6 123 : 163 16 
5. ВРЊАЧКА БАЊА 12 3 2 7 90 : 149 11 
6. ДУБОЧИЦА 12 2 1 9 70 : 133 7 
7. ГОЧ 12 0 2 10 78 : 180 2

ПРВО КОЛО, 06.07.2013.
Врњачка Бања – Краљево
Дубочица – Гоч
Расина – Језеро
СЛОБОДАН: Параћин

ДРУГО КОЛО, 07.07.2013.
Параћин – Дубочица
Краљево – Расина
Гоч – Врњачка Бања
СЛОБОДАН: Језеро

ТРЕЋЕ КОЛО, 13.07.2013.
Језеро – Краљево
Расина – Гоч
Врњачка Бања – Параћин
СЛОБОДАН: Дубочица

ЧЕТВРТО КОЛО, 14.07.2013.
Гоч – Језеро
Параћин – Расина
Дубочица – Врњачка Бања
СЛОБОДАН: Краљево

ПЕТО КОЛО, 17.07.2013.
Расина – Дубочица
Језеро – Параћин
Краљево – Гоч
СЛОБОДАН: Врњачка Бања

ШЕСТО КОЛО, 20.07.2013.
Врњачка Бања – Расина
Параћин – Краљево
Дубочица – Језеро
СЛОБОДАН: Гоч

СЕДМО КОЛО, 21.07.2013.
Гоч – Параћин
Краљево – Дубочица
Језеро – Врњачка Бања
СЛОБОДАН: Расина

ОСМО КОЛО, 27.07.2013.
Краљево – Врњачка Бања
Гоч – Дубочица
Језеро – Расина
СЛОБОДАН: Параћин

ДЕВЕТО КОЛО, 28.07.2013.
Дубочица – Параћин
Расина – Краљево
Врњачка Бања – Гоч
СЛОБОДАН: Језеро

ДЕСЕТО КОЛО, 03.08.2013.
Краљево – Језеро
Гоч – Расина
Параћин – Врњачка Бања
СЛОБОДАН: Дубочица

ЈЕДАНАЕСТО КОЛО, 04.08.2013.
Језеро – Гоч
Расина – Параћин
Врњачка Бања – Дубочица
СЛОБОДАН: Краљево

ДВАНАЕСТО КОЛО, 07.08.2013.
Дубочица – Расина
Параћин – Језеро
Гоч – Краљево
СЛОБОДАН: Врњачка Бања

ТРИНАЕСТО КОЛО, 10.08.2013.
Расина – Врњачка Бања
Краљево – Параћин
Језеро – Дубочица
СЛОБОДАН: Гоч

ЧЕТРНАЕСТО КОЛО, 11.08.2013.
Параћин – Гоч
Дубочица – Краљево
Врњачка Бања – Језеро
СЛОБОДАН: Расина

Фајнал фор – 17.08–18.08.2013.

 

 

 



DRUGA LIGA SRBIJE 2010/2011.

 

Grupa SEVER

Team

W

T

L

G

P

Taš

9

1

0

169:77

28

Proleter

5

3

2

128:105

18

Vračar

5

1

4

117:110

16

Senta

4

1

5

110:105

13

Jezero

4

0

6

115:133

12

Mladost

0

0

10

73:182

0


Prvo kolo, 13.07.2011.

 

Šesto kolo, 27.07.2011.

VRAČAR - SENTA 10:8

SENTA - VRAČAR 12:9

MLADOST - PROLETER 8:18

 

PROLETER - MLADOST 21:8

ТАŠ - ЈЕZERO 16:8

 

JEZERO - ТAŠ 6:23

 

Drugo kolo, 16.07.2011.

 

Sedmo kolo, 30.07.2011.

SENTA - PROLETER 8:8

PROLETER - SENTA 11:10

JEZERO - МLADOST 19:11

 

МLADOST - JEZERO 12:16

VRAČAR - ТАŠ 10:14

 

ТАŠ - VRAČAR 12:11

 

Тreće kolo, 17.07.2011.

 

Оsmo kolo, 31.07.2011.

PROLETER - JEZERO 13:11

ЈEZERO - PROLETER 12:11

ТАŠ - SENTA 23:10

 

SENTA - ТАŠ 7:10

МLADOST - VRAČAR 7:13

 

VRAČAR - МLADOST 14:9

 

Četvrto kolo, 23.07.2011.

 

Deveto kolo, 06.08.2011.

SENTA - JEZERO 10:9

ЈЕZERO - SENTA 13:9

VRAČAR - PROLETER 12:12

 

PROLETER - VRAČAR 15:10

ТАŠ - МLADOST 25:4

 

МLADOST - ТАŠ 2:20

 

Peto kolo, 24.07.2011.

 

Deseto kolo, 07.08.2011.

ЈEZERO - VRAČAR 11:12

VRAČAR - ЈЕZERO 16:10

PROLETER - TAŠ 9:16

 

ТАŠ - PROLETER 10:10

МLADOST - SENTA 7:14

 

SENTA - МLADOST 22:5

Grupa JUG

Team

W

T

L

G

P

Kraljevo

10

0

0

130:63

30

Valis

7

0

3

122:91

21

Voždovački

6

0

4

97:89

18

Paraćin

5

0

5

104:96

15

Rasina

2

0

8

94:126

6

GVPK Leskovac

0

0

10

42:124

0

Prvo kolo, 10.07.2010.

 

Šesto kolo, 27.07.2011.

GVPK LESKOVAC - VOŽDOVAČKI 5:13

VOŽDOVAČKI - GVPK LESKOVAC 10:2

VALIS - КRALJEVO 10:12

 

КRALJEVO - VALIS 14:6

RASINA - PARAĆIN 9:12

 

PARAĆIN - RASINA 18:9

 

Drugo kolo, 16.07.2011.

 

Sedmo kolo, 30.07.2011.

КRALJEVO - VOŽDOVAČKI 11:4

VOŽDOVAČKI - КRALJEVO 9:14

PARAĆIN - VALIS 10:13

 

VALIS - PARAĆIN 15:9

GVPK LESKOVAC - RASINA 8:18

 

RASINA - GVPK LESKOVAC 12:4

 

Тreće kolo, 17.07.2011.

 

Оsmo kolo, 31.07.2011.

КRALJEVO - PARAĆIN 14:6

PARAĆIN - КRALJEVO 10:11

RASINA - VOŽDOVAČKI 11:13

 

VOŽDOVAČKI - RASINA 11:6

VALIS - GVPK LESKOVAC 15:6

 

GVPK LESKOVAC - VALIS 4:10

 

Četvrto kolo, 23.07.2011.

 

Deveto kolo, 06.08.2011.

VOŽDOVAČKI - PARAĆIN 8:9

PARAĆIN - VOŽDOVAČKI 10:11

GVPK LESKOVAC - КRALJEVO 5:12

 

КRALJEVO - GVPK LESKOVAC 14:2

RASINA - VALIS 10:12

 

VALIS - RASINA 20:8

 

Peto kolo, 24.07.2011.

 

Deseto kolo, 07.08.2011.

PARAĆIN - GVPK LESKOVAC 14:2

GVPK LESKOVAC - PARAĆIN 4:6

КRALJEVO - RASINA 16:5

 

RASINA – КRALJEVO 6:12

VALIS - VOŽDOVAČKI 12:8

 

VOŽDOVAČKI - VALIS 10:9

Četvrt finalne utakmice: 

11.08.2011.

SENTA - KRALJEVO 13:4  

PARAĆIN - TAŠ 13:10  

VRAČAR - VALIS 11:9  

VOŽDOVAČKI - PROLETER 9:9

14.08.2011.

KRALJEVO - SENTA 16:6  

TAŠ - PARAĆIN 11:13  

VALIS - VRAČAR 11:15  

PROLETER - VOŽDOVAČKI 18:11

Fajnal for:

20.08.2011.

 PARAĆIN - VRAČAR 5:14

KRALJEVO - PROLETER 17:11

21.08.2011.

Za treće mesto

PROLETER - PARAĆIN 12:11

Za prvo mesto

KRALJEVO - VRAČAR 8:9



 

 

 

 

 

 

 



DRUGA LIGA SRBIJE 2009/2010.

 

Grupa SEVER

  Team

W

T

L

G

P

  Senta

5

1

0

80:44

16

  Taš

4

0

2

75:61

12

  Valis

2

1

3

45:57

7

  Vračar

0

0

6

42:80

0

Prvo kolo, 17.07.2010.

 

Četvrto kolo, 31.07.2010.

TAŠ - VRAČAR  18:6

VRAČAR - ТАŠ  7:12 

SENTA - VALIS  15:6

 

VALIS - SENTA  3:3

 

Drugo kolo, 21.07.2010.

 

Peto kolo, 04.08.2010.

VRAČAR  - VALIS  5:6

VALIS - VRAČAR  12:10

ТАŠ - SENTA  11:16

 

SENTA - ТАŠ  14:10

 

Treće kolo, 24.07.2010.

 

Šesto kolo, 07.08.2010.

SENTA - VRAČAR  20:5

VRAČAR - SENTA  9:12

VALIS - ТАŠ  9:10

 

ТАŠ - VALIS  14:9

 

 

Grupa JUG

Team

W

T

L

G

P

  Goč

5

0

1

81:63

15

  Kraljevo

4

0

2

68:60

12

  Paraćin

2

1

3

75:73

7

  Rasina

0

1

4

60:88

1

Prvo kolo, 10.07.2010.

 

Šesto kolo, 25.07.2010.

КRALJEVO - PARAĆIN  12:11

PARAĆIN - KRALJEVO  15:12

FENIKS - GOČ  12:10

 

GOČ - FENIKS  12:12

slobodna: RASINA

 

slobodna: RASINA

 

Drugo kolo, 11.07.2010.

 

Sedmo kolo, 31.07.2010.

GOČ - KRALJEVO  6:10

KRALJEVO - GOČ  11:12

RASINA - FENIKS  9:10

 

FENIKS - RASINA  10:10

slobodan: PARAĆIN

 

slobodan: PARAĆIN

 

Treće kolo, 17.07.2010.

 

Osmo kolo, 01.08.2010.

PARAĆIN - GOČ  10:12

GOČ - PARAĆIN  14:11

KRALJEVO - RASINA  12:7

 

RASINA - КRALJEVO  9:11

slobodan: FENIKS

 

slobodan: FENIKS

 

Četvrto kolo, 18.07.2010.

 

Deveto kolo, 07.08.2010.

RASINA - PARAĆIN  11:16

PARAĆIN - RASINA  12:12

FENIKS - KRALJEVO  12:7

 

KRALJEVO - FENIKS  9:10

slobodan: GOČ

 

slobodan: GOČ

 

Peto kolo, 24.07.2010.

 

Deseto kolo, 08.08.2010.

GOČ - RASINA  23:10

RASINA - GOČ  11:14

PARAĆIN - FENIKS  16:12

 

FENIKS - PARAĆIN  7:20

slobodan: KRALJEVO

 

slobodan: KRALJEVO

 

Četvrtfinalne utakmice:

11.08.2010. 

 RASINA - SENTA  6:18

PARAĆIN - TAŠ  19:16

VRAČAR - GOČ  5:16

VALIS - KRALJEVO  12:7

14.08.2010.

SENTA - RASINA  22:3

TAŠ - PARAĆIN  17:16

GOČ - VRAČAR  14:8

KRALJEVO - VALIS  13:7

 

Fajnal for

21.08.2010. Polufinale

SENTA - KRALJEVO 14:8

PARAĆIN - GOČ 12:10


 22.08.2010.

Za treće mesto

GOČ - KRALJEVO 14:13

Za prvo mesto

SENTA - PARAĆIN 17:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

subota, 07 novembar 2009 16:53

Reč direktora

 

Poštovani posetioci,

Dobrodošli na web stranicu V.K.TAŠ.
Želja nam je da na ovim stranicama pronađete sve za Vas, vazne informacije : o klubu, saradnji sa ostalim klubovima, kao i drugim zanimljivim dešavanjima u klubu. .

 

 BIOGRAFIJA
JOVAN PERIŠIĆ

Rođen je u Beogradu 31.08.1965. Osnovnu i srednju školu završio je u Beogradu. Diplomirao na Fakultetu fizičke kulture u Beogradu 1992 god. Diplomski rad sa temom “Organizacija i rad vaterpološkole kluba “Partizan”, odbranio je ocenom 9. Na istom fakultetu magistrirao je 2007 godine, na temu ”Uticaj dva modela treninga na mišićnu silu fleksora i ekstenzora u zglobu kolena kod sportista”

Profesionalna karijera


Vaterpolom počeo da se bavi 1980 god., u mlađoj kategoriji V.K”Partizan” tadašnje selekcije igrača medju kojima su bili: Milanović, Šoštar, Rađenović,idr., zatim 1984 godine prelazi u prvi tim V.K.”Crvene Zvezde”

Nakon igračke karijer najpre postaje:

  • zadužen za pitanje fizičke pripreme V.K.”Partizan” 1990-1993
  • Kondicioni trener Prvog tima tim V.K.”Crvena Zvezda”(1993-1994 osvaja titulu državnog šampiona sa ekipom igrača - Šapić, Vujasinović, Ćirić i ost.)
  • kondicioni trener V.K.”Crvena Zvezda” 1993-1996
  • trener V.K.”Beograd” 1996-1999

Danas, radi kao profesor rekreacije  u SRC “Tašmajdan” i ujedno je direktor V.K.“TAŠ“

petak, 04 decembar 2009 16:46

Prvo kolo: V.K.TAŠ - V.K.JEZERO 16:8

1.kolo : ‘’Druga liga Srbije’’ Taš – Jezero 16:8 (3:0, 5:3, 4:2, 4:3)

Bazen Tašmajdan. Sudije: Putniković (Beograd), Anđelić (Beograd). Isključenja:.
Taš 9 , Paraćin 6.

TAŠ: Muškatirović Đorđe, Kazimirović Uroš , Peškir Nikola , Stojaković Marko , Rakić Aleksandar 2, Vujanac Miloš, Ljubenović Vlada 4, Janković Marko 1, Kukavica Vladimir, Miličević Aleksandar 3, Stefanović Svetozar 2, Janković Filip 2, Vekić Petar 2 . Trener : Ivanović Vladimir.

JEZERO: Stojanović, Peičić , Selaković , Ilić , Tešić 2, Korica 1, Paun, Đurić, Stojanović 2, Krstić 2, Tolaja, Gojković 1, Stojanović, Nikolić. Trener : Šinžar Andrija.

petak, 04 decembar 2009 16:46

Prvo kolo: V.K. TAŠ - V.K . VRAČAR 18:6

 

1.kolo ‘’Druga liga Srbije’’ Taš – Vračar 18:6 (3:3, 6:1, 3:1, 6:1)

Bazen Tašmajdan. Sudije: Ragač (Beograd), Vukašinović (Beograd). Isključenja:.
Taš 6 , Vračar 9.

TAŠ: Puškić Petar, Kazimirović Uroš 1, Peškir Nikola , Bogosavljević Nikola , Vujanac Miloš 1, Tabaković Marko, Ljubenović Vlada 5, Glavonjić Nikola , Cebalović Marko 3, Jerinić Goran 2 , Mandrapa Ivan 3, Janković Filip 2, Šandor Nikola, Vujadinović Nikola 1. Trener : Ivanović Vladimir.

VRAČAR: Jović, Mrdak, Marković 1, Boščanin, Opačić, Petrović 1 , Dragojlović  , Urić , Janković,  Mojić, Đorđević , Rodić, Sajko 4, Stojanović. Trener: Milošević.

nedelja, 07 oktobar 2012 16:41

Prvenstvo i kup 2015/16

Prvenstvo i kup 2015/16

nedelja, 07 oktobar 2012 16:41

Prvenstvo i kup 2012/13

Kup Srbije kvalifikacije 2012/2013

12  GODINA (2001 i mlađi)

I GRUPA

1. SINGIDUNUM

2. PARTIZAN 2

3. BEOGRAD 1

4. CRVENA ZVEZDA

5.TEK

I KOLO

Partizan 2 – Tek

Beograd 1 – Crvena Zvezda

Slobodan: Singidunum

II KOLO

Tek – Beograd 1

Singidunum – Partizan 2

Slobodan: Crvena Zvezda

III KOLO

Beograd1 – Singidunum

Crvena Zvezda – Tek

Slobodan: Partizan 2

IV KOLO

Singidunum – Crvena Zvezda

Partizan 2 – Beograd 1

Slobodan: Tek

V KOLO

Crvena Zvezda – Partizan 2

Tek – Singidunum

Slobodan: Beograd 1

 

II GRUPA

  1. BEOGRAD 2
  2. PARTIZAN 1
  3. TENT
  4. ZEMUN
  5. TAS

I KOLO

Partizan 1 – Tas

Tent – Zemun

Slobodan : Beograd 2

II KOLO

Tas – Tent

Beograd 2 –Partizan 1

Slobodan : Zemun

III KOLO

Tent – Beograd 2

Zemun – Tas

Slobodan: Partizan 1

IV KOLO

Beograd 2 – Zemun

Partizan 1 – Tent

Slobodan : Tas

V KOLO

Zemun – Partizan 1

Tas – Beograd 2

Slobodan: Tent

13 GODINA (2000 i mlađi)

I GRUPA

  1. SINGIDUNUM
  2. CRVANA ZVEZDA
  3. PARTIZAN 2
  4. BEOGRAD 1
  5. TENT

I KOLO

Crvena Zvezda – Tent

Partizan 2 – Beograd1

Slobodan: Singidunum

II KOLO

Tent – Partizan 2

Singidunum – Crvena Zvezda

Slobodan : Beograd1

III KOLO

Partizan 2 – Singidunum

Beograd 1 – Tent

Slobodan: Crvena Zvezda

IV KOLO

Singidunum – Beograd 1

Crvena Zvezda – Partizan 2

Slobodan: Tent

V KOLO

Beograd 1 – Crvena Zvezda

Tent – Singidunum

Slobodan: Partizan 2

 

II GRUPA

 

  1. TAS
  2. PARTIZAN 1
  3. BEOGRAD 2
  4. ZEMUN

I KOLO

Tas – Zemun

Partizan1 – Beograd 2

II KOLO

Zemun – Beograd 2

Tas – Partizan 1

III KOLO

Partizan 1 – Zemun

Beograd 2 – Tas

 

15 GODINA (1998 i mlađi)

I GRUPA

  1. PARTIZAN 2
  2. NBGD
  3. TEK
  4. CRVENA ZVEZDA 1
  5. SINGIDUNUM
  6. BEOGRAD 1

I KOLO

Partizan 2 – Beograd 1

Novi Beograd – Singidunum

Tek – Crvena Zvezda 1

II KOLO

Beograd 1 – Crvena Zvezda 1

Singidunum – Tek

Partizan 2 – Novi Beograd

III KOLO

Novi Beograd – Beograd 1

TEK – Partizan 2

Crvena Zvezda 1 – Singidunum

IV KOLO

Beograd 1 – Singidunum

Partizan 2 – Crvena Zvezda 1

Novi Beograd - Tek

V KOLO

Tek – Beograd 1

Crvena Zvezda 1 – Novi Beograd

Singidunum – Partizan 2

II GRUPA

  1. CRVENA ZVEZDA 2
  2. BEOGRAD 2
  3. BANJICA
  4. ZEMUN
  5. TAS
  6. PARTIZAN 1

I KOLO

Crvena Zvezda 2 – Partizan 1

Beograd  2 – Tas

Banjica Zemun

II KOLO

Partizan 1 – Zemun

Tas – Banjica

Crvena Zvezda 2 – Beograd2

III KOLO

Beograd 2 – Partizan 1

Banjica – Crvena Zvezda 2

Zemun – Tas

IV KOLO

Partizan 1 – Tas

Crvena Zvezda 2 – Zemun

Beograd 2 –Banjica

V KOLO

Banjica – Partizan 1

Zemun  - Beograd 2

Tas – Crvena Zvezda 2

17 GODINA (1996 i mlađi)

I GRUPA

  1. SINGIDUNUM 2
  2. NBGD
  3. ZEMUN
  4. TAS
  5. BEOGRAD 1
  6. VRAČAR

I KOLO

Novi Beograd – Beograd 1

Zemun – Tas

Vračar-Singidunum 2

II KOLO

Beograd 1 – Zemun

Singidunum 2 – Novi Beograd

Vračar -Tas

III KOLO

Singidunum 1 – Zemun

Tas – Beograd1

Vračar -Novi Beograd

IV KOLO

Singidunum 2 – Tas

Novi Beograd – Zemun

Vračar - Beograd 1

V KOLO

Tas – Novi Beograd

Beograd 1 – Singidunum 2

Vračar - Zemun

II GRUPA

  1. BEOGRAD 2
  2. PARTIZAN
  3. TENT
  4. CRVENA ZVEZDA
  5. SINGIDUNUM 1

I KOLO

Partizan – Singidunum 1

Tent – Crvena Zvezda

Slobodan : Beograd2

II KOLO

Singidunum 1 – Tent

Beograd 2 – Partizan

Slobodan : Crvena Zvezda

III KOLO

Tent – Beograd 2

Crvena Zvezda – Singidunum 1

Slobodan: Partizan

IV KOLO

Beograd 2 – Crvena Zvezda

Partizan – Tent

Slobodan: Singidunum 1

V KOLO

Crvena Zvezda – Partizan

Singidunum 1 – Beograd2

Slobodan: Tent

 

Za sva godista se igra :

POLUFINALE:

A1 – B2

B1 – A2

ZA TRECE MESTO:

PORAZENI A1-B2 i B1-A2

FINALE :

POBEDNICI A1-B2 i B1-A2

 

Takmičarska kategorija                              Finale

10. godina (2003. i mlađi)                         21.12. - 23.12.2012.

 

11. godina (2002. i mlađi)                         14.12. - 16.12.2012.

PRETHODNO KOLO - PRVA A LIGA SRBIJE

NAREDNO KOLO - PRVA A LIGA SRBIJE

2019-11-16
00:00
Taš  vs.
Banjica
Bečej  vs.
Valjevo
Banjica  vs.
Bečej
2019-11-23
00:00
FINA LEN Vaterpolo Savez Srbije Vaterpolo Savez Beograda