0

LIGA TAŠ-A SEZONA 2020-2021

Polufinale

1. 1.      Čukarica – Karamelice 8:13 (1:3,1:4,3:3,3:3).

U prvom polufinalu znatno spremniji gosti koji su od samog početka diktirali ritam  I tako na poluvreme otišli sa ubeljivih 2:7. I posle toga domaći igrači Čukarice nisu uspevali ozbiljnije da ugroze mlađane Karamelice koji su jedna od najmlađih ekipa u ligi a igraće veliko finale Lige Taša. Golove su postigli Furunović 2,Krstić 1,Đorđević 4,Jelkić 1,sa druge strane Jovičić 2,Stijačić 1,Krstić 2,Mišković 3,Milašinović 1,Miljković 2,Bucalo 2.

LIGA TAŠ-A SEZONA 2021 - JUNIORI

1. 1.      Taš – Olimpijakos 4:26 (1:6,1:2,1:7,1:11).

Gosti su prosto razneli domaću ekipu koji su u pojedinim trenucima delovali kao da  su zalutali na bazen. Kako je vreme prolazilo  prednost se sve više uvećavala. Bolji od ostalih u bazenu Pribićević I Stamenković. Golove su postigli Tufegdžić 1,Gravara 2,Vučković 1,sa druge strane Komlenac 4,Stamenković 8,Milošević 1,Markoš 2,Stojiljković 2,Pribićrvić 6,Nikolajević.

Igrač utakmice Stamenković Jovan (Olimpijakos).

1. 2.      Singidunum – Palilula  (ž) 13:8 (2:1,4:3,3:1,4:3).

Još  jedna sigurna pobeda Singidunuma koji  ovom pobedom idu ugornji deo tabele. Do poluvremena igralo se egal da bi u  trećem delu domaći igrači napravili mini seriju I tako svom klubu doneli jako bitna tri boda za nastavak prvenstva. Sa jedne strane odličan Sakić  dok je sa druge jedino  raspoložena za golove bila Andrejić Ana dok je za igru   bila zaduzena Katarina Trmčić. Golove su postigli Sakić 3,Jelić 1,Mugoša 2,Zrilić 2,Jokić 2,Galić 2,Glavonjić 1,Sankovać 1,sa druge strane Andrejić 6,Vasić 1,Trmčić 1.

LIGA TAŠ-A SEZONA 2021 - PETLIĆI

1. 1.      Palilula (ž) – Singidunum 6:11 (1:4,2:2,2:2,1:3).

Jako loš start domaćina koji se na kraju pokazao kao koban za ekipu Palilule koji nisu uspeli do kraja utakmice da se trgnu I naprave nešto više. Lepom igrom I uigranim kontra napadima gosti su obezbedili nova tri boda I tako posle  četiri odigrana kola zauzimaju prvo mesto na polu sezoni.Za Palilulu najbolja igračica Ratković dok je sa druge strane bolji od ostalih bio Petrović. U listu strelaca  su se upisali Đokić 2 ,Ratković 4,sa druge strane Sakić 2,Čubrilović 1,Paunović 3,Petrović 5.

Igrač utakmice Petrović (Singidunum).

1. 2.      Palilula – Taš 8:7 (2:1,1:1,5:1,0:4).

Prava prvenstvena utakmica viđena je u drugoj utakmici ovonedeljnog programa koji su igrači  Palilule rešili u svoju korist. Do poluvremena se igralo gol za gol da bi u trećem delu igrači Palilule napravili ozbiljnu prednost pred ulazak u samu završnicu. Gosti su sa nekoliko golova prišli ali nedovoljno I za nešto više.Golove su postigli Belivuk 1,Spasojević 2,Kljajević 2,Jovanović 2,Mirković 1,za ekipu Taša Lojković 4,Stojanović 1,Tucaković 1,Pavi 1.

Igrač utakmice Spasojević (Palilula).

1. 3.      PVK  Čukarica – Palilula (ž) 7:16 (1:3,0:7,6:1,0:5).

Apsolutna pobeda favorita u ovoj utakmici  koji ni jednog  trenutka nije prepustio domaćinu bilo kakvu nadu do samoga kraja utakmice. U Čukarici su Vujević I Stanimirović bili solidni dok je za ekipu Palilula (ž) ubedljivo najbolji bio Petrović. Golove su postigli Vujović 3,Stanimirović 4 I za ekipu Palilule Branković 2,Krsteski 1,Petrović 12,Ratković 1

Igrač  utakmice Petrović A. (Palilula  (ž).